preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Razredna nastava

Razredna nastava 

Ime i prezime

Razredni odjel

vrijeme konzultacija

Dan

Vrijeme (h)

Maja Grbić

1.a

srijeda

17:00-18:00

Marijana M. Kozulić

1.b

srijeda

9:40-10:20

svaki drugi četvrtak

17:00-18:00

Marina Bajlo

1.c

ponedjeljak

9:40-10:20

srijeda

16:30-18:00

Olivija Babec

1.d

ponedjeljak

10:45-11:35

16:45-17:35

Marija Šimunić 

2.a

svaka druga srijeda

17:00-18:00

Radojka Perić

2.b

utorak

9:40-10:25

svaka druga srijeda

16:30-17:30

Katarina Ramić zamjena: Dolores Zurak

2.c

svaka druga srijeda

16:30-18:00

Sendi Bašić

2.d

 utorak

10:45-11:35

17:35-18:20

Ivana Pamuković Vulić

3.a

petak

10:30-11:15

četvrtak

17:30-18:30

Vesna Hromić

3.b

ponedjeljak

8:50-9:35

svaki drugi utorak

17:00-18:00

Hana Bajlo

3.c

četvrtak

8:50-9:35

svaki drugi četvrtak

17:00-18:00

Ivana Gobin

3.d

 

 

Rossana D.Knežević

4.a

ponedjeljak 

 

prvi ponedjeljak u mjesecu

8:50-9:35

 

16:30-17:30

Snježana Jezidžić

4.b

utorak

9:30-10:15

svaki drugi četvrtak

17:00-18:00

Goran Ćuk

4.c

 

 

Katarina Prnjak

4.d

utorak

8:45-9:35

14:00-14:45

  :: opširnije :: 


objavio: Katarina Rosan Leovac  datum: 4. 10. 2019. 21:38

Predmetna nastava

Predmetna nastava

Ime i prezime

vrijeme konzultacija 2019./2020.

Razred

Dan

Vrijeme

broj učionice

Klara Baraka

5.a

utorak

9:40-10:25

zbornica/čitaonica

 

uč.br.7

svaki drugi utorak

17:00

Dolores Vipotnik

5.b

srijeda

9:40-10:25

čitaonica

Jasenka Čirjak zamjena: 

5.c

 

 

 

Mate Ivanović

 utotrak 

 8:50 - 9:35

 

Claudio Rotunno

ponedjeljak

10:45-11:30

čitaonica/ zbornica

Ana Šokota

5.d

srijeda   

9:40-10:25

zbornica  uč.br.6

prva srijeda u mjesecu

17:00-18:00

Kristina Ivosić

6.a

četvrtak

10:45-11:30

 

zadnji četvrtak u mjesecu

17:00-17:45

Dina Milat

6.b

ponedjeljak

11:35-12:20

čitaonica/ zbornica

 

 

 

Julije Žigo

6.c

 ponedjeljak

 9:40 - 10:25

 

Zorka Bebić Tokić

7. a

ponedjeljak

10:45-11:30

 

Sandra Čulina

7.b

ponedjeljak

8:00-8:45

čitaonica/ uč.br.6

prva srijeda u mjesecu

16:30

Marina Šarlija

7.c

srijeda

12:30-13:15

uč.br.4

Pavle Samek

8.a

srijeda

svaka druga srijeda

10:00

 

17:00

 

Tatjana Zorić

8.b

četvrtak

8:50-9:35

čitaonica

Karlo Lisica

8.c

četvrtak

10:45-11:30

čitaonica

Maja Kresović

8.d

petak

9:40-10:25

 

Marina Bais

 

srijeda

12:25-13:10

 

Sonja Lovrić-Lilić

 

ponedjeljak

9:40-10:25

 

Martina Bašić

 

ponedjeljak

9:40-10:25

zbornica

 zamjena:

Tamara Longin

Ana Bralić

 

ponedjeljak

11:35-12:20

uč.br.23 /zbornica

Antonio Supičić

 

 srijeda

 10:45-11:30

 

Emir Agić

 

 srijeda

 8:50 - 9:35

 

Jurica Spahija

 

petak (svaki drugi)

9:40-10:25

 

Barbara Hadeljan

 

četvrtak

12:25-13:10

uč.br.22 /čitaonica

Mira Žilić

 

ponedjeljak

10:45-11:30

čitaonica

Mladenka Parić

 

utorak

9:40-10:25

 

zamjena:

Domagoj Barešić

Sani Arbanas

 

petak

8:50-9:35

 

Albert Radovniković

 

ponedjeljak

8:50-9:30

kabinet TZK

Lucijan Ćuković

 

 

 

kabinet TZK

Marina Fuštar

 

ponedjeljak 

8:50-9:35

 

Branka Bajo

 

četvrtak

13:15-14:00

 

  :: opširnije :: 


objavio: Katarina Rosan Leovac  datum: 4. 10. 2019. 21:22
» Arhiva naših vijesti    
 






Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju