Rezultati natjecanja u školskoj godini 2010./2011.

Državna i županijska natjecanja su pri kraju, te stoga koristimo priliku pohvaliti sve učenike naše škole koji su na tim natjecanjima postigli zapažene rezultate i njihove mentore.

-   Školski list Fontana je predložen na državnu razinu Lidrano 2011. Učenice: Lucija Habuš i Dragana Kalaba. Mentor: Vlatko Majić, prof.

-   Dario Ćosić - 1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike, 10. mjesto na državnom natjecanju, mentor: Branko Žorž, nast.

-   Ženska odbojkaška ekipa - 1. mjesto na županijskom natjecanju i 2. mjesto na poluzavršnom natjecanju (Skupina Jug) - Elide Ferro, Renata Nikpalj, Enea Mujagić, Matea Bajlo, Matea Grdović, Katarina Kalmeta, Lori Nikpalj, Luciana Vučetić, Dora Zorić, Anđela Zurak, Andrea Bjeletić i Tina Nikpalj, mentor: Karlo Lisica, prof.

-   Sara Knežević - 1. mjesto na županijskom i 3. mjesto na državnom natjecanju iz biologije, mentorica: Gorjana Marnika, nast.

-   Patrik Kubaska - 1. mjesto na županijskom natjecanju i 17. mjesto na državnom natjecanju iz osnova informatike;

-   Frane Krstić - 2. mjesto iz osnova informatike na županijskom natjecanju;

-   Gabrijel Horžić - 1. mjesto u kategoriji Algoritmi –programski jezik LOGO;

-   Dario Ćosić - 2. mjesto u kategoriji Algoritmi,programski jezik LOGO, mentorica: Branka Bajo, dipl.ing.

-   Elide Ferro - 1. mjesto na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika u kategoriji izvornih govornika, mentorica: Sonja Lilić Lovrić

-   Ekipa crvenog križa - 1. mjesto na županijskom natjecanju: Vanessa Kotlar, Martina Perović, Petra Gulan, Lorena Marnika, Nikolina Stipčević, Sara Knežević. Mentorica: Gorjana Marnika, nast.

-   Kristina Vukić i Josip Stipić - pobjednici Lino višebojca, mentor: Albert Radovniković.

Pohvale i svim ostalim učenicima koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima!

objavio: Jurica Grzunov   datum: 21. 3. 2011.