Ukupno: 2120106

Povijesni uspjeh u konkurenciji V.i VI. razreda za OŠ Krune Krstića

Proteklog vikenda,Vinkovci su bili domaćin Završnice Školskog natjecanja u odbojci za 5.i 6.razrede OŠ. Školski Športski Klub Arbanasi po prvi put je nastupio na Završnici nižih razreda (dva puta sa višim razredima) te je ovo bilo još jedno postignuće mladih odbojkašica iz OŠ Krune Krstića.

Odbojkašice Arbanasa ostvarile su to pravo postavši prvakinje Dalmacije i Like,gdje su u zanimljivoj završnici svladale favorizirane Kaštele.
U Vinkovcima su pravo nastupa i borbu za Državnog prvaka,ostvarile četiri ekipe:
OŠ JOSIPA RAČIĆA - ZAGREB
OŠ KRUNE KRSTIĆA ZADAR
OŠ MIROSLAVA KRLEŽE - ČEPIN
OŠ VODNJAN
Mlade odbojkašice Arbanasa nisu imale previše sreće sa polufinalnim ždrijebom. Izvukle su OŠ miroslava Krleže koja je postala Državni prvak. No,svoju priliku, odbojkašice najmanje zadarske škole,iskoristile su u borbi za 3.mjesto gdje su porazile OŠ Pavla Račića iz Zagreba i tako osvojile brončanu medalje te vrijedne bodove za upis u Srednju školu.
Boravak u Vinkovcima,ekipa je iskoristila i za obilazak Vinkovaca i Vukovara,grada heroja te se kući vraćaju prepune lijepih dojmova.
REZULTATI:
Polufinale
OŠ MIROSLAVA KRLEŽE - OŠ KRUNE KRSTIĆA 2-0
OŠ VODNJAN - OŠ PAVAO RAČIĆ 2-0
3.mjesto
OŠ KRUNE KRSTIĆA - OŠ PAVLA RAČIĆA 2-0
OŠ MIROSLAVA KRLEŽE - OŠ VODNJAN 2-1
Povijesni uspjeh u konkurenciji V.i VI:razreda za OŠ Krune Krstića ostvarile su:
Marina Dražić, Lucija Meštrović, Simona Mikuljan, Tina Lazanja, Laura Kolega-Perović, Marija Mazija, Lea Jurko, Lorena Kurevija,Đana Ratković, Ellena Matas, Marija Baštek,Anamarija Kalmeta. Trener Karlo LIsica.

objavio: Karlo Lisica   datum: 4. 6. 2016.