Obavijest o početku nastave

Poštovani roditelji,

Nastava za sve učenike započinje 5. rujna. Razredni odjeli u kojima je organiziran produženi boravak će uvijek biti ujutro.

Produženi boravak u matičnoj i područnoj školi započinje s radom 6. rujna. U prvom tjednu nastave produženi boravak će u obje škole trajati do 12:00 sati, a učenici prvi tjedan nose marendu od kuće. Sve informacije o prehrani za učenike od 1. do 8. razreda pročitajte u vijesti ispod ove.

Prvi tjedan u jutarnjoj smjeni bit će razredna nastava - smjena A.

Jutarnja smjena započinje s radom u 8:00, a poslijepodnevna u 14:00. Školski sat traje 45 minuta, u obje smjene.

Prvoga dana nastave i u A i u B smjeni održat će se samo 1 školski sat ( sat razrednika ) na kojem će učenici preuzeti udžbenike i radne bilježnice i dobiti raspored, kao i osnovne upute za daljnji rad. Učenici u školu dolaze s praznim torbama kako bi mogli preuzeti udžbenike i radne bilježnice.

B smjena prvoga dana nastave dolazi u 9 sati.

Razredici petih razreda će dočekati učenike prvi dan nastave i otići s njima do njihovih učionica.

Razrednici su:

• 5.a Kristina Ivosić
  • 5.b Dina Milat
  • 5.c Julije Žigo
  • 5.d Ana Bralić

Vezano za prijevoz naših učenika u predmetnoj nastavi, a koji dolaze s područja Ploče i Dračevca, Liburnija je u dogovoru s Gradom Zadrom osigurala posebnu liniju samo za naše učenike. Autobus kreće ujutro u 7:20 iz Dračevca, a poslijepodne u 13:20 također iz Dračevca, a vozit će ih do Trga Gospe Loretske. Povratak autobusa je planiran u 13:20, odnosno u 19:20, također s Trga Gospe Loretske.

Prvi dan autobus kreće iz Dračevca u 8:25, a povratak autobusa bit će u 10 sati s Trga Gospe Loretske.

Prvi dan nastave za prvaše

Svečani prijem prvaša ( iz matične i područne škole) održat će se 5. rujna 2022. godine s početkom u 10 sati.

Prvi dan nastave u Područnoj školi

2.c, 3.d i 4.d u 8 sati - samo sat razrednika.

Napominjem da učenici za vrijeme nastave i velikog odmora borave u prostorima zgrade i dvorišta. Izlaženje izvan školskog prostora nije dopušteno, odnosno škola nije odgovorna ukoliko dijete napusti školski prostor.

Svima želimo sretan početak nove školske godine!

S poštovanjem

Jasmina Matešić

objavio: Jasmina Matešić   datum: 2. 9. 2022.