Ukupno: 2120186

Upisi u prvi razred osnovne škole

Poštovani roditelji,

upis djece u prvi razred obavit će se u prostorijama matične škole u sljedećim terminima:

• 16. i 17. lipnja od 8:30 do 11:00 sati      te
  • 30. lipnja od 8:30 do 11:00 sati.

Molimo roditelje da ulaze u prostorije škole pojedinačno.

Za upis je potrebno popuniti obrazac Upisnice koju možete preuzeti ovdje. Uz Upisnicu potrebno je dostaviti i potvrdu o završenom programu predškole, ukoliko dijete nije bilo polaznik cjelodnevnog vrtićkog programa. Ukoliko niste u mogućnosti isprintati obrazac isti će biti dostupan u školi, te će te ga moći popuniti na licu mjesta. U tom slučaju molimo da ponesete vlastitu kemijsku olovku.

Kod izbora prvog stranog jezika možete odabrati između engleskog, njemačkog i talijanskog jezika.

Molimo obratite pozornost na odabir izbornih predmeta. Učenicima prvih razreda dostupni su informatika i vjeronauk.  Stavka „ drugi strani jezik“ u tom dijelu, ne odnosi se na učenike prvih razreda. Također Vas molimo da pri odabiru izbornih predmeta vodite računa o djetetovim izvanškolskim aktivnostima i opterećenosti nastavom. Na koji će način biti organizirana izborna nastava iz predmeta Informatika, još nam nije poznato.

Svojim potpisom na upisnici dajete pisanu suglasnost da dijete pohađa te predmete. Naknadni ispisi s izbornog predmeta nisu mogući.

Roditelji koji su izrazili potrebu za produženim boravkom, a još nisu dostavili potrebnu dokumentaciju, mogu to učinti prilikom upisa. Ukoliko se kod nekoga u međuvremenu javila za produženim boravkom, za isti zahtjev se može podnijeti prilikom upisa.

Osim Zahtjeva za produženi boravak potrebno je dostaviti i:

• kopije osobnih iskaznica roditelja/skrbnika
  • potvrde poslodavca o zaposlenosti

Vidimo se smiley

objavio: Katarina Rosan Leovac   datum: 10. 6. 2021.