Redoslijed aktivnosti vezanih za upis u 1. razred

4. Liječnički pregled djeteta
  5. Test zrelosti djeteta
  6. Upisi u 1.razred

Za detaljnije informacije o terminima molimo kliknite na "opširnije".

-  Predupis - putem online obrasca - na web stranici škole će od 1. do 5. veljače biti dostupan online obrazac u svrhu predupisa djece u 1.razred

- Laboratorijske pretrage - uputnicu za laboratorijske pretrage potrebno je podignuti, uz zdravstvenu iskaznicu, u ordinaciji školske medicine ambulanta Smiljevac, u jednom od ova dva termina: 24.2. - 8:00 - 10:00 sati                                                                                             3.3. - 17:00 - 19:00 sati

Pretrage će se obavljati od 7:00 do 8:00 sati na Odjelu za laboratorijsku dijagnostiku Opće bolnice Zadar (zgrada Internog odjela, na prvom katu lijevo, ulaz kroz vanjsko stepenište).

Nalaz se može podignuti istog ili slijedećih radnih dana u vremenu od 13,00 do 20,00 sati na Odjelu za laboratorijsku dijagnostiku (Poliklinika) uz predočenje zdravstvene iskaznice djeteta.

Napomena:

• Vađenje krvi - natašte
  • Potrebno je donijeti prvi jutarnji urin u čistoj čašici za urin (uz prethodnu toaletu djeteta, pomokriti se kod kuće).

-  Pregled kod stomatologa – zubna putovnica (termin roditelji dogovaraju sami kod svog stomatologa) - obrazac zubne putovnice možete preuzeti ovdje. Ukoliko niste u mogućnosti isprintati obrazac, isti će se moći podignuti na portirnici Matične škole i u PŠ Ploča u jutranjim satima.

-  Liječnički pregled djeteta  - u ambulanti Smiljevac (iza škole)

Donijeti:  - zdravstveni karton od pedijatra

- karton cijepljenja

- popunjenu zubnu putovnicu

- medicinsku dokumentaciju o bolesti ukoliko postoji  i

- zdravstvenu iskaznicu

-   Test zrelosti djeteta  - u Školi, termini će biti naknadno objavljeni.

-   Upisi u 1.razred OŠ - u Školi, termini će biti naknadno objavljeni.

Za sve daljnje informacije molimo da redovito pratite web stranice škole.

Hvala.

Vaša Škola

objavio: Katarina Rosan Leovac   datum: 19. 1. 2021.